виды гель лаков

· Khattam Message Board · Further Reading · Reply to this Message ·Posted by wgwretythjut on 09/11/17 - 06:04 am NST
IP: 213.108.201.82 (1.0 web.orenpay.ru (Apache/2.2.22))
Browser: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/58.0.3029.110 Safari/537.36


Message BodyДоглянуті нігті - це особа справжньої жінки

Якісний і добре зроблений манікюр - це частина загального образу жінки, а без нього образ буде незакінченим. Манікюр потрібно робити не тільки з метою естетичного задоволення, це частина гігієни всього організму. Нігті - це місце, де накопичується бруд і пил, і просте миття рук в такому випадку не допоможе. Багато дам довіряють такий процес тільки професійним майстрам, вони мають достатньо досвіду, і знають що і як правильно робити. Але послуги майстра манікюру припадуть не кожному по кишені, і тому варто шукати альтернативний варіант.
Ви можете спробувати зробити ідеальний манікюр в домашніх умовах. Для цього вам потрібно буде підготувати самі звичайні засоби для догляду за нігтями. Виконуючи досить прості процедури, ви самі зробите все красиво, не виходячи з дому. Сам процес займає досить часу, але ви можете не сумніватися: це того варто. Від вас тільки потрібно величезне бажання і пріслушіваніе до порад професіоналів, і ви зрозумієте, що правильний манікюр - це легко і просто.
ідеальний манікюр в домашніх умовах
зміст

Вибір інструментів і правила роботи
Види і етапи манікюру
Вибір лаку для гарного манікюру
Вибір інструментів і правила роботи ^

Починати, звичайно ж, потрібно з вибору пилок для нігтів. Так як працюємо ми з натуральними нігтями, то потрібно користуватися пилками лише «для натуральних нігтів». Для більш міцних використовують піщані і сапфірові пилки, для тонких - дрібнозернисті, що дозволять відшліфувати ніготь і не зруйнують саму структуру. Пилочки для штучних нігтів більш жорсткі, тому вони можуть сильно пошкодити ваші нігті. Головне - правильно вибрати пилочку.
Правила роботи вдома:
1. очищати руки за допомогою мила або інших косметичних засобів.
2. Нігті обробляєте антисептиком. правила манікюру в домашніх умовах
3. Прибираємо залишки лаку, якщо він був нанесений раніше.
4. Висушуємо нігті, щоб уникнути розшаровування.
5. Вибираємо і робимо форму (найбільш оптимальну).
6. Обробляємо нігті баффіком (інструмент для полірування нігтів).
Що стосується форми, то їх існує декілька: квадратна, овальна, гостра і індивідуальна. Квадратну форму використовують для довгих пальців, овальну - для коротких пальців і коротких нігтів, гостру - для довгих нігтів (вона досить незручна, найчастіше її використовую для нарощених нігтів), а ось індивідуальна форма - це вже саме те, що підкреслить вашу унікальність і індивідуальність (в ній поєднуються кілька форм).
Наступним кроком буде видалення кутикули. Правильно використовувати не обрізні спосіб, а скористатися спеціальною рідиною, що розм'якшити шкіру, і кутикула не повинна вже далі рости. Наступний крок - зрушити шкіру навколо нігтя. Щоб видалити її правильно, потрібно в домашніх умовах зробити ванночку (1 ч. Ложка гліцерину, щіпка солі), отпарить гарненько, і витерти рушником до сухості. Для видалення кутикули ви повинні будинку мати спеціальні щипчики. Обробіть їх спиртовим розчином, і тільки потім приступайте до роботи. Чи не намагайтеся обрізати ніж можна більше шкіри - так, ви можете тільки поранити і нашкодити. Всі ранки, що у вас вийшли, також обробіть антисептиком.
Види і етапи манікюру


For Further Reading

No one has replied to this message.


Reply to this Message

Name:
Add These Emotions
 
 
 
E-Mail:
Subject:
Message:
Nick Mode : Normal Registered
     
 
Register your nick now forgot password??
* Note : We have now the nick registration facility for the message board system. So, register your nick name right now to make sure that no one uses your name in khattam.com message board. You can also have your own identical colour for your messages that you post in khattam.com only if you are a registered user. Register here  

Khattam Message Board

Khattam Dot Com © 2001 by Khattam Dot Com Staff.